Udana zbiórka sprzętu. Dziękujemy!

Zbiórka rozpoczęła się już wcześniej, kiedy jeden z naszych klubowiczów podarował Stowarzyszeniu drukarkę (a raczej urządzenie wielofunkcyjne) i bindownicę. Na facebookowy apel odpowiedziały kolejne osoby i w ten sposób udało nam się zaspokoić podstawowe potrzeby sprzętowe naszego Stowarzyszenia.

Poza wymienionym wyżej sprzętem oczywiście otrzymaliśmy tez klawiatury, myszki, głośniki i kamerę internetową.

To oczywiście nie koniec zbiórki – jeśli ktoś ma możliwość przekazać sprawny i przyzwoicie działający sprzęt, może to zrobić dając sygnał do koordynatora swojego klubu lub bezpośrednio do biura pisząc na adres kontakt@klubtygodnika.pl.

Wszystkim Darczyńcom za okazane wsparcie BARDZO DZIĘKUJEMY! I przy okazji przypominamy, że można nas wspierać także finansowo poprzez portal patronite (http://patronite.com/klubtygodnika) lub bezpośrednio (więcej w zakładce Wesprzyj nas). 

2 komputery stacjonarne, 5 monitorów i 2 laptopy - to efekt zbiórki sprzętu na rzecz naszego Stowarzyszenia, którą ogłosiliśmy ponad miesiąc temu. A to jeszcze nie koniec - na dostarczenie czekają kolejne urządzenia. Wszystkim za to wielkie wsparcie OGROMNIE DZIĘKUJEMY!
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz