KlubTygodnika TV

Etyka Solidarności dziś
Redakcja

Solidarni z niepełnosprawnymi (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia dyskusji “Solidarni z niepełnosprawnymi, która odbyła się w czwartek, 19 lipca w Klubie “Tygodnika Powszechnego” w Rzeszowie. W spotkaniu udział wzięły s. Małgorzata Chmielewska, Agata Pieniążek i Teresa Tomaka. To kolejne spotkanie w cyklu “Etyka solidarności dziś”.    

Czytaj więcej »
KlubTygodnika TV
Redakcja

Dogmaty w Kościele katolickim (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia wykładu prof. Jerzego Jańczaka zatytułowanego “Czy Dogmaty w Kościele katolickim umacniają czy osłabiają wiarę?”, który odbył się online 27 maja 2021 r.

Czytaj więcej »
Klub "TP" Lublin
Redakcja

Spotkanie z ks. Wierzbickim i red. Kleczką (na żywo)

Zapraszamy na spotkanie wokół książki “Bóg nie wyklucza. Rozmowy o państwie, Kościele i godności człowieka” z udziałem jej autorów: ks. prof. Alfreda Wierzbickiego i Karola Kleczki.  Organizatorami spotkania są Klub “TP” w Lublinie i Wydawnictwo WAM. Dyskusję prowadzi Jacek Moskwa.

Czytaj więcej »
KlubTygodnika TV
Redakcja

Szczepienie i etyka. Wykład (wideo)

Zapraszamy do wysłuchania wykładu ks. prof. Andrzeja Szostka zatytułowanego “Szczepienie i etyka”. Wykład odbył się online w sobotę, 17 kwietnia, został zorganizowany wspólnie przez grupę, Zwykłych sióstr i zwykłych księży, Więź oraz nasze Kluby “TP”

Czytaj więcej »
KlubTygodnika TV
Redakcja

Klubowe rekolekcje (wideo)

Zapraszamy do wysłuchania trzech spotkań rekolekcyjnych, które odbyły się w weekend 12-14 marca online. Rekolekcje prowadzili Piotr Sikora, ks. Bartek Rajewski i ks. Andrzej Perzyński Dzień 1: Piotr Sikora Dzień 2: ks. Bartek Rajewski Dzień 3: ks. Andrzej Perzyński  

Czytaj więcej »

Zbliżające się wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia:

[eventlist categories=”1,3,4,5,6,7,8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 35, 42,” whitelabel = true noresults=”Brak nadchodzących wydarzeń” limit=10]

Sprawdź pełną listę wydarzeń.

Kim jesteśmy

Kluby ” Tygodnika Powszechnego” Działają w 30 miejscach w Polsce i na świecie. Za zadanie stawiamy sobie tworzenie przestrzeni spotkania i dialogu. Zapraszamy Wszystkich do udziału w tej wielkiej przygodzie, w której każdy z Was, mamy nadzieję, znajdzie coś dla siebie!

Nadchodzące wydarzenia:

Kalendarz wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="9" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]

Nasze inicjatywy:

[smls id=”19207″]


O projekcie

We wrześniu Kluby „TP” zakończyły wspólne czytanie „Etyki Solidarności” Tischnera. Jednak zabrakło w tych rozważaniach wielu aspektów rozumienia solidarności w świetle aktualnych wyzwań. Pragniemy przenieść myśl ks. prof. Józefa Tischnera w nasze czasy, w naszą rzeczywistość i z tej potrzeby powstał projekt „Etyka Solidarności dziś”, który realizujemy razem z Fundacją Konrada Adenauera.

Oglądaj online!

Każda debata będzie transmitowana online, a obejrzeć ją będzie można m.in. na profilu Klubów “TP” na facebooku oraz w zakładce TV na portalu KlubTygodnika.pl.

 

Nadchodzące wydarzenia:
Brak nadchodzacych wydarzeń