Debata „Język współczesnego Kościoła” (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z debaty „Język współczesnego Kościoła”, którą zorganizował Klub „Tygodnika Powszechnego” w Bielsku-Białej. W dyskusji, organizowanej w ramach cyklu „Wartości chrześcijańskie w społeczeństwie obywatelskim” udział wzięli prof. Aldona Skudrzykowa (Uniwersytet Śląski), dr Ewa Bobrowska (Uniwersytet Jagielloński), ks. prof. Wiesław Przyczyna (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II), ks. Mirosław Jadłosz (Diecezja Sosnowiecka). Dyskusję prowadził dr hab. Jacek Warchala (Uniwersytet Śląski). Czytaj więcej »

Łętowska – Zoll – Ptaszyński (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z debaty „Państwo świeckie po chrześcijańsku urządzone”, w której udział wzięli prof. Ewa Łętowska, prof. Radosław Ptaszyński i prof. Andrzej Zoll. Rozmowę prowadził Ignacy Dudkiewicz.

Łętowska – Ptaszyński – Zoll. Debata „Państwo świeckie po chrześcijańsku urządzone?”.

Opublikowany przez Kluby "Tygodnika Powszechnego" Sobota, 13 października 2018

Debata: Młodzi. Jakiego świata chcemy, na jaki nas stać? (Wideo)

„Młodzi. Jakiego świata chcemy, na jaki nas stać?” – to tytuł debaty zorganizowanej przez Kluby „Tygodnika Powszechnego”, Fundację „Tygodnika Powszechnego” i Fundację Konrada Adenauera w ramach projektu pod tym samym tytułem. Debata, w której udział wzięli Karolina Adamska, Adam Kądziela, Jarema Piekutowski i Marta Walkowska-Lipko była okazją do podsumowania ankiety przeprowadzonej w drugim kwartale tego roku oraz szerszej dyskusji o zaangażowaniu młodych w działalność na rzecz społeczeństwa. Czytaj więcej »