Spotkanie z Bachem w Lipsku

J.S. Bach (https://www.christianitytoday.com)

W pierwszy dzień wiosny, w czwartek, 21 marca 2019 roku zapraszamy na spotkanie klubowe połączone ze zwiedzaniem Muzeum Jana Sebastiana Bacha w Lipsku. Termin nie jest przypadkowy — to 334 rocznica urodzin związanego z naszym miastem wielkiego kompozytora. Podczas zwiedzania muzeum będzie można zobaczyć oryginalne instrumenty muzyczne z epoki, zobaczyć oryginalne dokumenty i rękopisy “Piątego Ewangelisty”, poznać jego życie i twórczość oraz oczywiście posłuchać jego wyjątkowej muzyki.

Spotkamy się o godzinie 16.45 przed wejściem do lipskiego Muzeum Bacha (Thomaskirchhof 15/16, Leipzig). Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz