Klubowe Rekolekcje z ks. Adamem Bonieckim

VII Klubowe Rekolekcje z ks. Adamem Bonieckim w Warszawie są w tym roku nastawione głównie na udział klubowiczów. W lutym przyjmowaliśmy  zgłoszenia z poszczególnych Klubów. Ilość zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania i możliwości, wypełniając przyznaną nam pulę miejsc noclegowych. Zgłosiło się prawie 90 osób i jest jeszcze około 80 miejsc dla rekolekcjonistów bez noclegu.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek 22 czerwca  2018 r. kolacją o godzinie 18:00 (rejestracja od 17:00), a kończą obiadem o godz. 13:00 w niedzielę, 24 czerwca.

UWAGA! Osoby, które zostały zgłoszone na Rekolekcje przez swoje kluby otrzymają od razu (4 kwietnia) formularz rejestracyjny, czyli przechodzą od razu do ETAPU 2.

ETAP1
Zgłoszenia na Rekolekcje, 4-11 kwietnia 2018 r. na adres rekolekcje@klubtygodnika.pl

Prosimy o wysłanie zgłoszenia na Rekolekcje z informacją czy warunkiem jest otrzymanie noclegu czy nie.

Nocleg  będą przyznawane jedynie w wypadku gdy pozostaną niewykupione  (do 24 kwietnia) miejsca  zgłoszone wcześniej  w Klubach, lub w miarę napływających rezygnacji.

Zgłoszenia będą porządkowane zgodnie z kolejnością nadesłania.

ETAP 2
Udział w Rekolekcjach może wziąć jedynie osoba zarejestrowana zgodnie z instrukcją w formularzu rejestracyjnym.

Osoby zgłaszające się bez noclegów w ETAPIE 1 otrzymywać będą specjalny formularz  w czasie lub po zakończeniu jego trwania ( 4-11 kwietnia).

Osoby, które zgłoszą potrzebę noclegu w Etapie 1 otrzymają formularz rejestracyjny gdy zwalniać się będą miejsca w czasie rejestracji (do 24 kwietnia) lub tuż po jej zakończeniu, jeśli pozostaną niewykupione miejsca.

Uwaga! Wszelkie opłaty (wyżywienie, nocleg) pobierane są w tym roku z góry.

Zgłoszenia i rejestracja odbywa się droga internetową rekolekcje@klubtygodnika.pl.

Do spraw pilnych otwieramy numer telefonu  533 103 128 czynny poniedziałki i środy w godz. 10:00 -12:00.

One comment

Comments are closed.