Rekolekcje z ks. Adamem Bonieckim

boniecki_czerwiec2017_600x800_web copy

Zapraszamy na Rekolekcje Klubów „Tygodnika Powszechnego”, które poprowadzi ks. Adam Boniecki. Wziąć udział może każdy, kto uprzednio zapisze się i dokona opłaty wpisowej. Na stronie www.KlubTygodnika.pl/rekolekcje będziemy na bieżąco publikować wszelkie informacje.

Rekolekcje odbędą się w tym roku w dniach 9-11 czerwca. Rozpoczniemy w piątek o godz. 18, a zakończymy w niedzielę wczesnym popołudniem Mszą świętą i wspólnym obiadem.

Rejestracja na Rekolekcje rozpoczyna się 4 maja i będzie trwała do 24 maja .

Należy wysłać zgłoszeni na adres rekolekcje@klubtygodnika.pl skąd zostaną przesłane zwrotnie niezbędne  informacje  i  instrukcja do rejestracji (podobnie jak w zeszłym roku)

Prosimy o wypełnienie warunków rejestracji łącznie z jej potwierdzeniem na adres rekolekcyjny (szczegóły w instrukcji) i dotrzymanie podanych terminów.

Rekolekcje są otwarte ale wymagana jest zgłoszenie / rejestracja  każdego zainteresowanego z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Listę uczestników rekolekcji będziemy tworzyć po potwierdzeniu rejestracji

Został uruchomiony numer rekolekcyjny  533 103 128 ale uprzejmie prosimy, by  nie był on wykorzystywany do rejestracji przez posiadaczy Internetu.

Dyżury pod tym numerem będą wyłącznie w środy i czwartki godzi 8-11

One Comment

Comments are closed.