Rabat w Wydawnictwie ZNAK dla Członków Stowarzyszenia!

Książki Wydawnictwa ZNAK z 40%-rabatem – to świąteczna niespodzianka dla wszystkich członków Stowarzyszenia im. Jerzego Turowicza, którzy zdecydują się opłacać składki!

Dzięki współpracy z krakowskim wydawnictwem możemy zaproponować wszystkim Państwu specjalny kod rabatowy, z którego skorzystać możecie w księgarni online ZNAK-u (a więc na stronie www.znak.com.pl). W ten sposób możecie raz w miesiącu zakupić dowolną liczbę książek (po jednym egzemplarzu wybranej publikacji). Promocja dotyczy książek Wydawnictwa ZNAK i trwa do grudnia 2021 r. włącznie!

Promocja jest częścią specjalnego programu dla członków naszego Stowarzyszenia i skorzystać może z niej każdy członek, który opłaca dobrowolne składki w wysokości minimum 120 zł rocznie. Składkę można wpłacać na ogólne konto Stowarzyszenia 49 1750 0012 0000 0000 4104 8457 do 15 stycznia lub w dwóch ratach po 60 zł do 15 stycznia i 15 czerwca.

O kolejnych atrakcjach związanych z członkostwem w naszym Stowarzyszeniu informować będziemy niebawem!

Jeśli nie zostali Państwo dotąd członkami Stowarzyszenia, a jesteście Członkami Klubu “TP”, instrukcja dołączenia znajduje się tutaj.

Dodaj komentarz