Spotkanie o ks. Tischnerze

DrukowanieZapraszamy na spotkanie poświęcone księdzu Józefie Tischnerze zatytułowane „Jego oczami”. Projekcja filmu pod tym samym tytułem będzie poprzedzona dyskusją, w której wezmą udział: Szymon Wróbel, autor filmu i książki pod tym samym tytułem oraz dr Bartłomiej Secler, autor książki poświęconej Tischnerowi pt. „Ksiądz Józef Tischner w środkach społecznego przekazu w Polsce w latach 1955-2000”. Spotkanie, które poprowadzi dr Barosz Hordecki odbędzie się w poniedziałek, 3 listopada o godz. 20 w kinie Apollo.

Nagranie ze spotkania z ks. Bonieckim i abp. Muszyńskim

W sieci dostępne jest już nagranie ze spotkania „Kościół Franciszka”, w którym o zmianach w Kościele wprowadzanych przez nowego papieża rozmawiają ks. Adam Boniecki i abp Henryk Muszyński. Przypominamy, że spotkanie odbyło się w ramach obchodów V urodzin Klubu „Tygodnika Powszechnego” w Poznaniu. Nagrania znaleźć można poniżej. Czytaj więcej

Lista maili na spotkaniu w Pałacu Działyńskich

Szanowni Państwo,

podczas spotkania z ks. Adamem Bonieckim i abp. Henrykiem Muszyńskim (czwartek, 27 marca, Pałac Działyńskich) wielu z Państwa wpisało na listę kontaktową swoje adresy e-mailowe. Niestety, lista uległa zniszczeniu, za co najmocniej Państwa przepraszam. Pozwolę sobie zarazem poprosić wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani otrzymywaniem informacji o spotkaniach Klubu „TP” w Poznaniu o przesłanie swojego adresu e-mailowego na adres poznan@klubtygodnika.pl w tytule wpisując najlepiej „lista mailingowa”.

Z wyrazami szacunku

Marcin Pera

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Poznaniu