Posted on: 2 września 2015 Posted by: Redakcja Comments: 0

Leuven i Londyn – to kolejne miasta, których mieszkańcy chcą założyć kluby „Tygodnika Powszechnego”. Cieszymy się, że w ten sposób nasza klubowa rodzina znów się powiększy. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby współtworzyć nasze nowe kluby na spotkania organizacyjne – do Londynu już 18 września, zaś w belgijskim Leuven czytelnicy „Tygodnika” zbiorą się 17 października.

Spotkanie inaugurujące działalność Klubu Tygodnika Powszechnego w Londynie odbędzie się w piątek, 18 września w Restauracji „Ognisko Polskie” (55 Princes Gate, Exhibition Road, London SW7 2PN) o godzinie 20.00. Zapraszamy wszystkich czytelników i sympatyków „Tygodnika Powszechnego”. Ze względów organizacyjnych, prosimy o mailowe potwierdzenie swojej obecności do dnia 16 września: Arkadiusz Arcisz – mojaarkadia@gmail.com lub ks. Bartek Rajewski – cunctus@wp.pl

Spotkanie w Leuven odbędzie się natomiast 17 października. Dokładny adres zostanie zakomunikowany na tydzień z wyprzedzeniem, gdyż zależeć będzie od liczby uczestników. Wszystkich z Państwa, którzy zainteresowani są aktywnym udziałem w Klubie, prosimy o potwierdzenie przybycia do 12 października na adres emailowy: leuven@klubtygodnika.pl. Bardzo mile widziana byłaby krótka motywacja uczestnictwa w Klubie oraz ewentualny zakres Państwa zainteresowań/propozycje działalności Klubu w duchu ‚tygodnikowym’.

comments

Leave a Comment