Oddychać Bogiem w świecie

Klub “Tygodnika Powszechnego” w Lublinie oraz Grupa Medytacji Chrześcijańskiej zapraszają w sobotę, 18 stycznia 2020 r. o godzinie 18.00 na spotkanie „Oddychać Bogiem w świecie”, którego gościem specjalnym będzie Piotr Sikora.

Spotkanie odbędzie się w ramach Klubowej Kawiarenki, jednak z uwagi na zaangażowanie w jego organizację osób również spoza Klubu będzie to Kawiarenka trochę inna niż zazwyczaj, nietypowa. Zamiast do Sali Unii zapraszamy do Auli klasztoru oo. Dominikanów w Lublinie (ul. Złota 9). Sala większa i bez dostępu do kuchni, więc tym razem nie zapewnimy każdemu filiżanki kawy lub herbaty. Będzie za to przyjazna atmosfera, skłaniająca do rozmów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów i nie tylko.

O naszym Gościu:

dr hab. Piotr Sikora jest redaktorem działu „Wiara” “Tygodnika Powszechnego”, teologiem i filozofem, publicystą, blogerem, adiunktem w Katedrze Filozofii Boga i Religii w Akademii Ignatianum w Krakowie. Jest też członkiem Krakowskiej Grupy Medytacji Chrześcijańskiej związanej z Ośrodkiem Medytacji Chrześcijańskiej przy klasztorze Benedyktynów w Lubiniu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz