Klub “TP” Szczecin

Hauke-Ligowski, Łazarewicz i Rabij o polityce pamięci

Zapraszamy na kolejną debatę w cyklu na 10-lecie Klubów “Tygodnika Powszechnego, pt.: “O polityce pamięci w Polsce” Debata organizowana jest we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, Fundacją Tygodnika Powszechnego oraz Muzeum Narodowym w Szczecinie – Centrum Dialogu “Przełomy”.

Czytaj więcej »

Ks. Draguła w Klubie “TP” w Szczecinie

Podczas najbliższego spotkania szczecińskiego Klubu “Tygodnika Powszechnego” będziemy szukali odpowiedzi na pytanie “Czy Bóg nas kusi?”. Gościem spotkania będzie ks. Andrzej Draguła, autor książki “Czy Bóg nas kusi? 55 pytań o wiarę” wydanej w 2015 roku nakładem wydawnictwa WAM.

Czytaj więcej »

Ks. Boniecki o Turowiczu w Szczecinie

Klub “Tygodnika Powszechnego” w Szczecinie zaprasza na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim. Spotkanie będzie zamykało ogólnopolską konferencję w Uniwersytecie Szczecińskim poświęconą Jerzemu Turowiczowi.

Czytaj więcej »

O Jerzym Turowiczu w Szczecinie

Pracownia Badań nad Kulturą Religijną i Dawnym Piśmiennictwem oraz Zakład Teorii i Antropologii Literatury działające w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa US, zapraszają na konferencję naukową pn. „Stulecie urodzin Jerzego Turowicza” w ramach „Niemiecko-Polskiego Forum Literackiego”.

Czytaj więcej »
Nadchodzące wydarzenia:
[eventlist categories="7" whitelabel = true noresults="Brak nadchodzących wydarzeń" limit=15]