Klub “TP” Katowice

Klub "TP" Katowice
Urszula Chyrowicz

Życie, wolność i aborcja

Katowicki Klub TP zaprasza na spotkanie: “Życie, wolność i aborcja”, które odbędzie się dn. 24 listopada br. o godz.20.00 na platformie Teams. Gośćmi spotkania będą: Siostra prof.Barbara Chyrowicz, filozofka, etyczka i prof. nauk humanistycznych. Kierownik Katedry Etyki KUL. Prof.Piotr Gutowski, filozof, historyk filozofii, prof.nauk humanistycznych. Kierownik Katedry Filozofii Współczesnej. Nasi

Czytaj więcej »
Klub "TP" Katowice
Urszula Chyrowicz

Katarzyna Kubisiowska o….Wojciechu Mannie i książce

Klub “Tygodnika Powszechnego” w Katowicach organizuje w poniedziałek, 19 października 2020 r. o godz. 18.00 spotkanie z Katarzyną Kubisiowską, współautorką książki “Głos. Wojciech Mann w  rozmowie z  Katarzyną Kubisiowską”. W związku z sytuacją epidemiologiczną spotkanie odbędzie się online na Facebooku Biblioteki Śląskiej.  Zapraszamy!

Czytaj więcej »
Klub "TP" Katowice
Redakcja

Wyzwania ekologiczne dwudziestego pierwszego wieku

10 marca (wtorek) o godz.17.30 w sali audytoryjnej Parnassos Biblioteki Śląskiej w Katowicach przy Placu Rady Europy 1 odbędzie się debata na temat: “Wyzwania ekologiczne dwudziestego pierwszego wieku. W debacie wezmą udział: O. Stanislaw Jaromi ODM conv Prof. Piotr Skubała Jarosław Makowski Zuzanna Borowska Debatę poprowadzi: Czesław Śleziak Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Zbliżające się wydarzenia