Hej kolęda, kolęda!

Klub warszawski rozpoczyna Nowy Rok wieczorem kolęd z udziałem Chóru Kameleon Dzielnicy Mokotów pod dyrygenturą Katarzyny Bonieckiej. Zapraszamy w czwartek, 9 stycznia o godz. 19.00, jak zwykle do sali KIK na Freta 20/24A (II piętro). Członkowie Chóru zaśpiewają dla nas kilka kolęd i wesprą we wspólnym kolędowaniu.

Chór Kameleon Dzielnicy Mokotów od 2005 do 2015 roku działał jako Chór Kameralny Akademii Leona Koźmińskiego. Od września 2015 roku jest oficjalnym Chórem Dzielnicy Mokotów pod auspicjami Młodzieżowego Domu Kultury Mokotów. Tworzą go mieszkańcy Warszawy, a w szczególności Mokotowa, Polacy i obcokrajowcy, od licealistów przez studentów po osoby pracujące. Poziom wykonawczy Chóru został doceniony na konkursach w kraju i za granicą. Chór ma na swoim koncie liczne występy w kraju i poza jego granicami i nagrody na festiwalach i konkursach. Jak śpiewają mozna zobaczyć na Youtub:
 
Katarzyna Maria Boniecka – dyrygentka z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu chórów akademickich, młodzieżowych i dziecięcych, mgr sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina (obecnie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) w Warszawie, kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność — dyrygentura chóralna, oraz specjalizacji pedagogicznej – kształcenia słuchu, absolwentka podyplomowego Studium Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy; twórca, dyrygent i kierownik artystyczny. Prowadzone przez nią Chóry otrzymały kilkadziesiąt różnych nagród na konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich i lokalnych. Pani Boniecka jest też wieloletnią członkinią Klubu “TP” Warszawa

Dodaj komentarz