Galerie

Poniżej przedstawiamy najciekawsze zbiory zdjęć z dotychczasowej działalności klubu!

KKTP 8.XI.2015

48 Photos

Zjazd Klubów 2014

80 Photos

Czy

Fotorelacja ze spotkania w Krakowskim Klubie "Tygodnika Powszechnego", które odbyło się 23 lutego 2014 w piwnicy kawiarni "Loch Camelot”. Autorem zdjęć jest Adam Walanus.

36 Photos

Ogólnopolskie Spotkanie Klubów

Kraków, 9 listopada 2013 r. Autorem zdjęć jest Adam Walanus

122 Photos

Ks. Adam Boniecki w Gliwicach

Ks. Adam Boniecki gościł w Gliwicach 6 maja. Zaproszony został przez powstały niedawno Klub "Tygodnika Powszechnego" w Gliwicach.

7 Photos

Czym jest kłamstwo? - Kraków 24.03. 2013

Fotorelacja ze spotkania w Krakowskim Klubie "TP", które odbyło się 24 marca. Naszym gościem był ks. dr hab. Adam Olszewski. Zdjęcia: Adam Walanus.

13 Photos

Krakowski Klub

Krakowski Klub „Tygodnika Powszechnego” poszedł w niedzielę do Pana Boga po prostu posiedzieć. W niedzielę 24 lutego redaktor naczelny miesięcznika „Charaktery" Bogdan Białek opowiedział klubowiczom o medytacji chrześcijańskiej.

54 Photos

Sceneria Bożego Narodzenia - Kraków 27.01.2013

W niedzielę 27 stycznia odbyło się kolejne spotkanie Krakowskiego Klubu „Tygodnika Powszechnego”. Tym razem uczestnicy mieli przyjemność wysłuchać, nawiązującego tematem do minionych świąt, wykładu, jednego z członków Klubu, dr. Piotra Winskowiskiego pt. „Sceneria Bożego Narodzenia: prawdopodobna, fantastyczna, uniwersalna, symboliczna". Zdjęcia: Adam Walanus

13 Photos

Kościół w dialogu ze światem: otwarty czy naiwny?, Kraków 5.1.2013

5 stycznia odbyło się kolejne, już dziesiąte, spotkanie Krakowskiego Klubu „Tygodnika Powszechnego”, gościem którego był redaktor naczelny kwartalnika „Więź” Zbigniew Nosowski. Zdjęcia: Adam Walanus.

20 Photos

Turowicz na nowy wiek - Kraków, 9.12.2012

W przeddzień setnej rocznicy urodzin Jerzego Turowicza, 9 grudnia 2012 r. członkowie i sympatycy Krakowskiego Klubu „Tygodnika Powszechnego” spotkali się, aby wspólnie uczcić pamięć Redaktora. O dziedzictwie Turowicza rozmawiali: biskup Grzegorz Ryś - przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy Komisji Duszpasterstwa Episkopatu Polski oraz Michał Okoński - redaktor "Tygodnika Powszechnego". Zdjęcia: Adam Walanus.

23 Photos

Wiara i dialog

Abp Henryk Muszyński i Zbigniew Nosowski byli gośćmi spotkania zatytułowanego "Wiara i dialog", które odbyło się we wtorek, 11 grudnia w Cafe Misja. Organizatorem spotkania był nasz poznański klub.

40 Photos

Odwiedziny w Berlinie

W weekend 24-25 listopada łódzko-poznańska delegacja klubowa gościła w Berlinie, w powstałym niedawno w stolicy Niemiec kolejnym klubie "Tygodnika Powszechnego".

35 Photos

Wręczenie Nagrody Kościelskich 2012

13 października w Miłosławiu po raz kolejny wręczono Nagrodę Kościelskich. Tym razem laureatem został Andrzej Dybczak, autor reportażu "Gugara". Fotorelacja z wręczenia nagrody w Pałacu Kościelskich.

35 Photos

Zjazd w Łagiewnikach

6 października w Sanktuarium w Łagiewnikach odbyło się spotkanie redakcji, czytelników, przyjaciół i klubów "Tygodnika Powszechnego".

35 Photos

Rozmowy o miłości w Krakowie - 25.03.2012

W niedzielę 25 marca w Sali konferencyjnej Herbewa miała miejsce trzecia już debata Krakowskiego Klubu „Tygodnika Powszechnego”. „Aby dusza nie przestała kochać” - te słowa Simone Weil obrano za tytuł spotkania i jednocześnie punkt wyjścia do rozmowy wokół tematu miłości. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: profesor Ewa Woydyłło, ks. dr Jacek Prusak SJ oraz dr Marcin Polak. Debatę poprowadziła Klubowiczka, Monika Malessa-Drohomirecka. Zdjęcia: Adam Walanus.

17 Photos

Jak pomóc chorej duszy? - Kraków, 5.02.2012

W mroźny lutowy wieczór, w krakowskim "Herbewie" nad zdrowiem i chorobą duszy zastanawiali się wspólnie ks. Adam Boniecki, prof. Bogdan de Barbaro i dr Adam Workowski. Zdjęcia dzięki uprzejmości Adama Walanusa i Karoliny Czeppe.

17 Photos

Debata o religii w szkole - Kraków, 15.01.2012

15 stycznia w Krakowie odbyła się debata na temat edukacji religijnej w szkole zorganizowana przez Klub "TP". Było to pierwsze, inauguracyjne spotkanie krakowskiego klubu. W debacie udział wzięli ks. J. Prusak, prof. I. Borowik i P. Machowski. Autorkami zdjęć są Karolina Czeppe i Dorota Pall.

15 Photos

Spotkania z ks. Adamem Bonieckim - Poznań, 19.01.2012

Zjęcia ze spotkań z ks. Adamem Bonieckim w Poznaniu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM oraz w księgarnii Bookarest.

19 Photos

Debata o dialogu w Kościele - listopad 2011

9 listopada w Gazeta "Cafe" w Poznaniu odbyła się debata o dialogu w Kościele. Debata została zorganizowana przez Klub "Tygodnika Powszechnego, a wzięli w niej udział: Elżbieta Adamiak, ks. Andrzej Draguła i Paweł Stachowiak.

19 Photos

Planeta Turowicz - Goszyce 2011

W czerwcu 2011 r. w dworze w Goszycach po raz drugi odbyło się spotkanie poświęcone Jerzemu Turowiczowi. Tym razem zgromadzeni rozmawiali o Rzymie - mieście, w którym Jerzy Turowicz przebywał bardzo często i z którym związane jest wiele ważnych momentów w jego życiu.

17 Photos

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.